Paweł Korzec

VMware

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Od kwietnia 2014, dzięki szerokiej wiedzy z zakresu wirtualizacji serwerów i cloud computingu, skutecznie wspiera klientów VMware w projektowaniu rozwiązań wirtualizacyjnych i bezpiecznej realizacji projektów oraz oferuje profesjonalne doradztwo na stanowisku Senior Manager System Engineering w VMware.

Od początku swojej kariery związany z nowymi technologiami. Zaczynał w 1998 roku w firmie PKT Centertel, gdzie objął stanowisko Value Added Services Engineer. Następnie w 2000 roku przeszedł do firmy Oracle, gdzie pełnił funkcję Technology Presales Manager, by po siedmiu latach awansować na stanowisko East Central Europe Sales Consulting Manager. W 2011 roku nawiązał współpracę z firmą Avaya jako EE Sales Consultant. Od kwietnia 2014 pełni funkcję Senior Managera System Engineering w VMware.

Posiada szerokie doświadczenie zawodowe z zakresu nowych technologii, które zdobywał przez lata pracy. W jego zakres zainteresowań wchodzą takie zagadnienia jak chmura obliczeniowa, Business Intelligence, strategie IT, czy bazy danych.